İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emrullah Aydın'ın Yıl Sonu Mesajı:

Ülkemizi karne heyecanının sardığı bugün başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz olmak üzere tüm eğitim öğretim camiamızı sağlık dileklerimle kutluyorum.
Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emrullah Aydın'ın Yıl Sonu Mesajı:

"Bugün 14 Haziran 2019... 17 Eylül 2018'de başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününe geldik hep birlikte... Bugün tüm eğitim camiamız için karne zamanı... Her birimiz, Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un da ifade ettiği gibi, bugün kendi karnemizi aldığımızı hissetmeliyiz aslında...

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yoğun çalışmalar ve tatlı heyecanların ardından sona eren 2018-2019 eğitim öğretim yılının siz ve ülkemiz için verimli geçtiğini umarım. Yaz dönemini iyi değerlendirip, bilgi ve beceri birikimlerinizi artırarak kendinizi mutlaka geliştiriniz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Çocuklarımız ve gençliğimizin vatanımıza, milletimize, geleceğimize sahip çıkacak şuur ve sorumluluk içerisinde yetiştirilmesinde, liderliğini yaptığınız eğitimin rolü büyüktür. Sevgili öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken onlara sağladığınız değerli katkılarınız için teşekkür ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Eğitim kurumlarımıza yönelik şükrana lâyık ilgi ve destekleriniz bize şevk veriyor, iyi insan yetiştirme çabalarımızı katbekat güçlendiriyor. Yüksek değerlere bağlılık bilinciyle geleceğe emin adımlarla hazırlanarak yetişen çocuklarımız ve gençlerimiz, en büyük gücümüz ve zenginliğimizdir. Bilmenizi isterim ki ailelerimizin özverili katkıları olmadan nitelikli insan gücümüzün oluşturulması mümkün değildir. 

Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz olmak üzere tüm eğitim öğretim camiamızı sağlık dileklerimle kutluyorum."

                                                                                                                                                                                                                 Emrullah AYDIN

                                                                                                                                                                                                       Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.