İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bakırköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Halk Bankası Bakırköy Şubesi Arasında Millî Eğitim Personelini Kapsayan Maaş Promosyon Protokolü İmzalandı"2021-2024 Dönemine kadar Müdürlüğümüz ile Halk Bankası arasında 3 yıllık Maaş Promosyon Protokolü 26 Kasım 2021 Cuma  günü imzalandı. 

İmza protokolüne; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni , Halk Bankası Bakırköy Şubesi Müdürü Sayın Ahmet Mustafa Doğan  ve Bireysel  Müşteri İlişkileri Yetkilisi Sayın Alper Turhal  katıldı.

 

İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni, imzalanan maaş promosyon protokolü konuşmasında "Yapılan ihale sonucunda şartlarının uygun olması dolayısıyla Halk Bankası Bakırköy Şubesi ile  3 yıllığına anlaştık. Bakırköy İlçemizde Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze bağlı tüm okul ve kurumları kapsayacak şekilde maaş ve diğer ödemelerin banka tarafından yapılması karşılığında alınacak promosyon miktarı belirlenmiştir. Tüm eğitim çalışanlarımıza hayırlı hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

 

 

01-12-2021

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.