İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulunun Hazırladığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının Açılışı Yapıldı."Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulunun  hazırladığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının Açılışı Yapıldı.

 

Okullarda bilim kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK iş birliğiyle TÜBİTAK 4006 kapsamında hazırlanan "Bilim Fuarı " Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulu TÜBİTAK  ve öğrencilerimizin hazırladığı ve Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulunda sergilenen fuarın açılışına, İlçe Müdürümüz  Sayın Muhammet Fatih Çepni ,  İlçe Şube Müdürümüz Sayın Erol Demir , İlçedeki okul yöneticilerimiz ,Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü, öğretmen ve öğrencileri  katıldı.

 

Birbirinden güzel ve ilginç projelerin yer aldığı serginin açılışını yapan İlçe Müdürümüz  Sayın Muhammet Fatih Çepni, projeler hakkında öğrencilerden bilgi alıp, projelerin yer aldığı sergiyi büyük bir ilgiyle gezdi.

 

Bu çalışmalarda emeği geçen başta Koordinatör Öğretmenimiz Melissa Kulga,Danışman Öğretmenlerimiz;Ayşegül Ercan Yelkovan, Semra Öztürk, Elvan Çubukçu, Ercan Davutoğlu, Pelin Erdem Karahan, Hatice Tuğba Erdoğan, Seher Demirtaş,Arzu Şahbat,Filiz Ozay, Ayşegül Özdemir, Aynil Sedefoğlu'na ve  öğrencilerimize  teşekkür eden İlçe Müdürümüz  Sayın Muhammet Fatih Çepni yetişen ve gelişen yeni nesillerin umut vaat ettiğini  ve projeye dayalı bilimsel çalışmaları gerçekleştirdiğimiz takdirde öyle inanıyorum ki ilimiz, ülkemizin ve bölgemizin bilim, sanat ve kültür merkezi haline geleceğini ifade etti.

 

28-10-202128-10-202128-10-202128-10-202128-10-202128-10-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.